İzmir Bayraklı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. İzmir ili Bayraklı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Bayraklı sayaç okuma şirketleri, Bayraklı akıllı sayaç okuma, Bayraklı su sayacı okuma, Bayraklı sayaç okuma sistemleri, Bayraklı elektrik sayacı okuma, Bayraklı sayaç okuma firmaları, Bayraklı sayaç okuma şirketi, Bayraklı sayaç okuma, Bayraklı su saati okuma, Bayraklı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Bayraklı otomatik sayaç okuma sistemi, Bayraklı elektrik saati okuma, Bayraklı elektronik sayaç okuma, Bayraklı otomatik sayaç okuma, Bayraklı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Bayraklı Sayaç Okuma

 • Bayraklı Sayaç Okuma.
 • Bayraklı Mbus Konvertör.
 • Bayraklı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Bayraklı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Bayraklı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bayraklı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bayraklı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bayraklı Danışmanlık.
 • Bayraklı Gider Paylaşımı.
 • Bayraklı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Bayraklı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Bayraklı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.