Hemen AraFacebook
1999'dan Günümüze
Pazartesi - Cumartesi 8:00 - 18:00        

Uzaktan Sayaç Okuma

Uzaktan Sayaç Okuma: gelişen teknoloji ile birlikte toplu yaşam alanlarında ve ticaret yapılarında kullanılan enerjinin paydaşlar arasında dağıtılması çok kolaylaştı. Modern uzaktan sayaç okuma teknolojisi ile birlikte sayaçlarınız hızlıca ve daha uygun maliyetlerle okunmaktadır. Uzaktan sayaç okuma sistemine sizde geçmek isterseniz veya mevcut sisteminizin yönetilmesini talep ederseniz bizimle kolayca irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Sayaç Okuma Talepleri, Ürün Talepleri, Danışmanlık veya Şikayet Telefon numaralarımız, iletişim adresimiz ve mail adresimizden herhangi biri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.
Şirketimizin merkezi İstanbul’dadır. Bölge müdürlükleri veya il yöneticilerine yönlendirme için lütfen arayınız.

World Sayaç okuma firmamızın, mevzuatlara uygun, ilgili yönetmeliklere tabii ve tüm resmi izinleri mevcuttur. Referanslar ve belgeler için iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 532 586 03 61

SAYAÇ OKUMA FİRMALARI

Sayaç Okuma firmaları hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.
WhatsApp İletişim
WhatsApp ile mesaj gönderin