Hemen AraFacebook
1999'dan Günümüze
Pazartesi - Cumartesi 8:00 - 18:00        

Mekanik Kalorimetre

Mekanik Kalorimetre: her kullanıcı gibi sizde faturalarınızın doğru hesaplanmasını, zamanında faturalandırılmasını ve Mekanik Kalorimetre sayaçlarınız okuyan şirketin iletişime geçilmesinde kolaylık istersiniz. World Enerji olarak Mekanik Kalorimetre okuma işlemi kolay ve pratik bir işlemdir. Önemli olan süreç hesaplama ve faturalandırmadır.

  1. Mekanik Kalorimetre fiyatları / satışı
  2. Mekanik Kalorimetre okuma
  3. Mekanik Kalorimetre faturalandırma
  4. Mekanik Kalorimetre gider paylaştırma
  5. Mekanik Kalorimetre ürün tedarik
  6. Mekanik Kalorimetre projelendirme

Siteler, toplu konutlar, iş merkezleri veya rezidanslar gibi merkezi sistem kullanan alanlarda Mekanik Kalorimetre kullanımı olabilir ve tüketiciler ortak sayaçtan çıkan ana kullanım bedeli, kullandıkları ölçüde ödemesi gerekir. Bu paylaştırma işleminde hesaplama yöntemleri kanunlarla belirlenmiş olup şirketimiz Mekanik Kalorimetre sayaç okuma işleminde yasalara uygun hareket etmektedir. Kat malikleri kullanım bedeline itiraz hakkı her zaman vardır. Önemli olan ana sayaca gelen bedelin toplam bedelinin doğru olarak bölüştürülmesidir. Hesaplama ve faturalandırma uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

İletişim

Sayaç Okuma Talepleri, Ürün Talepleri, Danışmanlık veya Şikayet Telefon numaralarımız, iletişim adresimiz ve mail adresimizden herhangi biri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.
Şirketimizin merkezi İstanbul’dadır. Bölge müdürlükleri veya il yöneticilerine yönlendirme için lütfen arayınız.

World Sayaç okuma firmamızın, mevzuatlara uygun, ilgili yönetmeliklere tabii ve tüm resmi izinleri mevcuttur. Referanslar ve belgeler için iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 532 586 03 61

SAYAÇ OKUMA FİRMALARI

Sayaç Okuma firmaları hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.
WhatsApp İletişim
WhatsApp ile mesaj gönderin