Köy Su Okuma Hizmetimiz: bazı köylerimizde su sayaçlarını okuma işi köy muhtarları tarafından yapılmaktadır. Köydeki su sayaçlarının okunması ve faturalandırması için şirketimizin çözümleri bulunmaktadır. Köydeki su saçlarının okunması için personel desteği verdiğimiz gibi köy sayaç okuma programı ile de çözüm sunmaktayız.

Köy Su Sayacı Okuma

  1. Personel ile köy su sayacı okuma hizmeti: Köyünüzdeki hane sayısına bağlı olarak devamlı personel planlaması yaparak köyünüzdeki su sayaçlarının okunması, paylaştırılması ve faturalandırılmasını sağlıyoruz. Yine hane sayısına bağlı olarak açma kapama hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmet için çevre köylerle beraber anlaşma sağlanabilir. Böylece tek bir personel birkaç köyün su sayacını okumak için bölgenize gelir ve tüm işlemleri sonuçlandırır.
  2. Köy su sayaç okuma programı: Köyünüzdeki su sayaçlarının okunması hizmetini kendi bünyesinde yapmak isteyen muhtarlıklar için hazırladığımız bir sistemdir. Bu program herkesin kullanabileceği kadar basit ama işlevsel olarak ihtiyaç duyulan tüm işlemleri yapmaktadır.
    Köydeki hanelere bağlı sayaçlardaki endeksler siteme girilir ve program sayesinde toplam fatura bedeli hanelerin kullanma oranlarına göre paylaştırılır. Bu paylaşım sonrasında özel cihazımız ile veya muhtarlıktaki yazıcı kullanılarak faturalar tek tek basılır. Bu basılan faturalar ihbarneme niteliği taşır ve hukuksal bir belgedir. Faturalar tahsil edildikçe sisteme girişleri yapılır. Sistem istenildiği takdirde gecikme faizi uygulayabilir. Köy su takip programımız sayesinde açma -kapama, gecikme faizi uygulanması, ödeme takibi, alacak takibi gibi önemli işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Köy Su Sayacı Okuma Programı (Paylaştırma ve Faturalandırma)

Köy su sayacı okuma programı: Şirketimiz, köylerimizin sayaç okuma taleplerine köy su okuma programı ve köylerde sayaç okuma hizmeti olarak talebinize uygun çözümler üretmeye hazırdır. Köy su okuma programı ücreti için müşteri temsilcimizle iletişime geçerek talebinize uygun fiyatımızı öğrenebilirsiniz.

Köy su okuma programı fiyatı aylık ve yıllık olarak ödeme yönteminize göre belirlenmektedir. Uzun süre kullanım taleplerinizde köy su okuma programının ücreti düşmektedir.