Zonguldak Alaplı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Zonguldak ili Alaplı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Alaplı sayaç okuma şirketleri, Alaplı akıllı sayaç okuma, Alaplı su sayacı okuma, Alaplı sayaç okuma sistemleri, Alaplı elektrik sayacı okuma, Alaplı sayaç okuma firmaları, Alaplı sayaç okuma şirketi, Alaplı sayaç okuma, Alaplı su saati okuma, Alaplı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Alaplı otomatik sayaç okuma sistemi, Alaplı elektrik saati okuma, Alaplı elektronik sayaç okuma, Alaplı otomatik sayaç okuma, Alaplı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Alaplı Sayaç Okuma

 • Alaplı Sayaç Okuma.
 • Alaplı Mbus Konvertör.
 • Alaplı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Alaplı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Alaplı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Alaplı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Alaplı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Alaplı Danışmanlık.
 • Alaplı Gider Paylaşımı.
 • Alaplı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Alaplı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Alaplı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.