Yozgat Yenifakılı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Yozgat ili Yenifakılı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Yenifakılı sayaç okuma şirketleri, Yenifakılı akıllı sayaç okuma, Yenifakılı su sayacı okuma, Yenifakılı sayaç okuma sistemleri, Yenifakılı elektrik sayacı okuma, Yenifakılı sayaç okuma firmaları, Yenifakılı sayaç okuma şirketi, Yenifakılı sayaç okuma, Yenifakılı su saati okuma, Yenifakılı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Yenifakılı otomatik sayaç okuma sistemi, Yenifakılı elektrik saati okuma, Yenifakılı elektronik sayaç okuma, Yenifakılı otomatik sayaç okuma, Yenifakılı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Yenifakılı Sayaç Okuma

 • Yenifakılı Sayaç Okuma.
 • Yenifakılı Mbus Konvertör.
 • Yenifakılı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Yenifakılı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Yenifakılı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yenifakılı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yenifakılı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yenifakılı Danışmanlık.
 • Yenifakılı Gider Paylaşımı.
 • Yenifakılı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Yenifakılı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Yenifakılı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.