Yozgat Şefaatli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Yozgat ili Şefaatli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Şefaatli sayaç okuma şirketleri, Şefaatli akıllı sayaç okuma, Şefaatli su sayacı okuma, Şefaatli sayaç okuma sistemleri, Şefaatli elektrik sayacı okuma, Şefaatli sayaç okuma firmaları, Şefaatli sayaç okuma şirketi, Şefaatli sayaç okuma, Şefaatli su saati okuma, Şefaatli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Şefaatli otomatik sayaç okuma sistemi, Şefaatli elektrik saati okuma, Şefaatli elektronik sayaç okuma, Şefaatli otomatik sayaç okuma, Şefaatli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Şefaatli Sayaç Okuma

 • Şefaatli Sayaç Okuma.
 • Şefaatli Mbus Konvertör.
 • Şefaatli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Şefaatli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Şefaatli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Şefaatli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Şefaatli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Şefaatli Danışmanlık.
 • Şefaatli Gider Paylaşımı.
 • Şefaatli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Şefaatli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Şefaatli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.