Yalova Termal sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Yalova ili Termal ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Termal sayaç okuma şirketleri, Termal akıllı sayaç okuma, Termal su sayacı okuma, Termal sayaç okuma sistemleri, Termal elektrik sayacı okuma, Termal sayaç okuma firmaları, Termal sayaç okuma şirketi, Termal sayaç okuma, Termal su saati okuma, Termal elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Termal otomatik sayaç okuma sistemi, Termal elektrik saati okuma, Termal elektronik sayaç okuma, Termal otomatik sayaç okuma, Termal uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Termal Sayaç Okuma

 • Termal Sayaç Okuma.
 • Termal Mbus Konvertör.
 • Termal Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Termal Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Termal Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Termal Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Termal Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Termal Danışmanlık.
 • Termal Gider Paylaşımı.
 • Termal Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Termal Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Termal sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.