Van Tuşba sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Van ili Tuşba ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Tuşba sayaç okuma şirketleri, Tuşba akıllı sayaç okuma, Tuşba su sayacı okuma, Tuşba sayaç okuma sistemleri, Tuşba elektrik sayacı okuma, Tuşba sayaç okuma firmaları, Tuşba sayaç okuma şirketi, Tuşba sayaç okuma, Tuşba su saati okuma, Tuşba elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Tuşba otomatik sayaç okuma sistemi, Tuşba elektrik saati okuma, Tuşba elektronik sayaç okuma, Tuşba otomatik sayaç okuma, Tuşba uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Tuşba Sayaç Okuma

 • Tuşba Sayaç Okuma.
 • Tuşba Mbus Konvertör.
 • Tuşba Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Tuşba Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Tuşba Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tuşba Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tuşba Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tuşba Danışmanlık.
 • Tuşba Gider Paylaşımı.
 • Tuşba Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Tuşba Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Tuşba sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.