Van Özalp sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Van ili Özalp ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Özalp sayaç okuma şirketleri, Özalp akıllı sayaç okuma, Özalp su sayacı okuma, Özalp sayaç okuma sistemleri, Özalp elektrik sayacı okuma, Özalp sayaç okuma firmaları, Özalp sayaç okuma şirketi, Özalp sayaç okuma, Özalp su saati okuma, Özalp elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Özalp otomatik sayaç okuma sistemi, Özalp elektrik saati okuma, Özalp elektronik sayaç okuma, Özalp otomatik sayaç okuma, Özalp uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Özalp Sayaç Okuma

 • Özalp Sayaç Okuma.
 • Özalp Mbus Konvertör.
 • Özalp Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Özalp Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Özalp Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Özalp Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Özalp Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Özalp Danışmanlık.
 • Özalp Gider Paylaşımı.
 • Özalp Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Özalp Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Özalp sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.