Van Gevaş sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Van ili Gevaş ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Gevaş sayaç okuma şirketleri, Gevaş akıllı sayaç okuma, Gevaş su sayacı okuma, Gevaş sayaç okuma sistemleri, Gevaş elektrik sayacı okuma, Gevaş sayaç okuma firmaları, Gevaş sayaç okuma şirketi, Gevaş sayaç okuma, Gevaş su saati okuma, Gevaş elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Gevaş otomatik sayaç okuma sistemi, Gevaş elektrik saati okuma, Gevaş elektronik sayaç okuma, Gevaş otomatik sayaç okuma, Gevaş uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Gevaş Sayaç Okuma

 • Gevaş Sayaç Okuma.
 • Gevaş Mbus Konvertör.
 • Gevaş Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Gevaş Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Gevaş Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gevaş Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gevaş Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gevaş Danışmanlık.
 • Gevaş Gider Paylaşımı.
 • Gevaş Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Gevaş Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Gevaş sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.