Van Başkale sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Van ili Başkale ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Başkale sayaç okuma şirketleri, Başkale akıllı sayaç okuma, Başkale su sayacı okuma, Başkale sayaç okuma sistemleri, Başkale elektrik sayacı okuma, Başkale sayaç okuma firmaları, Başkale sayaç okuma şirketi, Başkale sayaç okuma, Başkale su saati okuma, Başkale elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Başkale otomatik sayaç okuma sistemi, Başkale elektrik saati okuma, Başkale elektronik sayaç okuma, Başkale otomatik sayaç okuma, Başkale uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Başkale Sayaç Okuma

 • Başkale Sayaç Okuma.
 • Başkale Mbus Konvertör.
 • Başkale Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Başkale Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Başkale Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Başkale Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Başkale Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Başkale Danışmanlık.
 • Başkale Gider Paylaşımı.
 • Başkale Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Başkale Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Başkale sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.