Uşak merkezi sistem sayaç okuma ve Uşak merkezi sistem sayaç faturalandırma hizmeti vermekte olan World Enerji A.Ş. olarak toplu konutlara hizmet sunmaktayız.

Uşak bölgesinde bulunan ve merkezi sistem ile ısınma sağlayan toplu yapıların ihtiyaç duyduğu tüm faturalandırma sürecinde çözüm üretmekteyiz.

Otomatik sayaç okuma, su sayacı veya enerji ölçüm cihazlarından tüketim, teşhis ve durum verilerini otomatik olarak toplayan ve bu verileri faturalama, sorun giderme ve analiz için merkezi bir veritabanına aktaran bir teknolojidir. Bu teknoloji, temelde kamu hizmeti sağlayıcılarını bir sayacı okumak için her bir fiziksel konuma periyodik seyahat masraflarından kurtarır. Diğer bir avantaj, faturalandırmanın geçmiş veya tahmin edilen tüketime dayalı tahminler yerine neredeyse gerçek zamanlı tüketime dayalı olabilmesidir. Analizle birleştirilen bu zamanında bilgi, hem kamu hizmeti sağlayıcılarının hem de müşterilerin elektrik enerjisi, gaz kullanımı veya su tüketiminin kullanımını ve üretimini daha iyi kontrol etmesine yardımcı olabilir. World Enerji ürünleri, merkezi bir sunucunun entegre yönetimi için elektrik, gaz ve su sayaçlarına ağ özelliği ekler.

 • Uşak merkezi sistem Sayaç okuma
 • Uşak merkezi sistem Sayaç faturalandırma
 • Uşak merkezi sistem gider paylaştırma
 • Uşak merkezi sistem projelendirme
 • Uşak merkezi sistem hesaplama
 • Uşak merkezi sistem endeks hesaplama
 • Uşak merkezi sistem Sayaç kontrol

Bazı durumlarda (iskanı olmayan alanlarda) merkezi sistem hizmetlerimiz:

 1. Uşak merkezi sistem doğalgaz sayaç okuma
 2. Uşak merkezi sistem elektrik sayacı okuma
 3. Uşak merkezi sistem sıcak su sayacı okuma
 4. Uşak merkezi sistem soğuk su sayacı okuma

Evdeki ve işyerindeki enerji kullanımını merkezi sunucudan uzaktan izlemek için bu dijital sayaçların ağa bağlanmasına yardımcı olur. Enerji tüketim durumu belirli zaman aralıklarında yönetildiğinden, doğru ve uygun maliyetli sayaç okuması yapılabilir; daha fazla fiziksel sayaç okumasına gerek yoktur. WLAN cihaz sunucusu ile, genel kullanıcıların enerji kullanımlarını gerçek zamanlı olarak cep telefonlarıyla kontrol etmelerine izin verilir, bu da aşırı enerji kullanımını fark etmelerine ve daha iyi bir şekilde enerji tasarrufu alışkanlıkları geliştirmelerine yol açar.