Tunceli Pülümür sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Tunceli ili Pülümür ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Pülümür sayaç okuma şirketleri, Pülümür akıllı sayaç okuma, Pülümür su sayacı okuma, Pülümür sayaç okuma sistemleri, Pülümür elektrik sayacı okuma, Pülümür sayaç okuma firmaları, Pülümür sayaç okuma şirketi, Pülümür sayaç okuma, Pülümür su saati okuma, Pülümür elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Pülümür otomatik sayaç okuma sistemi, Pülümür elektrik saati okuma, Pülümür elektronik sayaç okuma, Pülümür otomatik sayaç okuma, Pülümür uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Pülümür Sayaç Okuma

 • Pülümür Sayaç Okuma.
 • Pülümür Mbus Konvertör.
 • Pülümür Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Pülümür Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Pülümür Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pülümür Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pülümür Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pülümür Danışmanlık.
 • Pülümür Gider Paylaşımı.
 • Pülümür Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Pülümür Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Pülümür sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.