Tunceli Pertek sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Tunceli ili Pertek ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Pertek sayaç okuma şirketleri, Pertek akıllı sayaç okuma, Pertek su sayacı okuma, Pertek sayaç okuma sistemleri, Pertek elektrik sayacı okuma, Pertek sayaç okuma firmaları, Pertek sayaç okuma şirketi, Pertek sayaç okuma, Pertek su saati okuma, Pertek elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Pertek otomatik sayaç okuma sistemi, Pertek elektrik saati okuma, Pertek elektronik sayaç okuma, Pertek otomatik sayaç okuma, Pertek uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Pertek Sayaç Okuma

 • Pertek Sayaç Okuma.
 • Pertek Mbus Konvertör.
 • Pertek Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Pertek Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Pertek Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pertek Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pertek Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pertek Danışmanlık.
 • Pertek Gider Paylaşımı.
 • Pertek Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Pertek Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Pertek sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.