Trabzon Vakfıkebir sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Trabzon ili Vakfıkebir ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Vakfıkebir sayaç okuma şirketleri, Vakfıkebir akıllı sayaç okuma, Vakfıkebir su sayacı okuma, Vakfıkebir sayaç okuma sistemleri, Vakfıkebir elektrik sayacı okuma, Vakfıkebir sayaç okuma firmaları, Vakfıkebir sayaç okuma şirketi, Vakfıkebir sayaç okuma, Vakfıkebir su saati okuma, Vakfıkebir elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Vakfıkebir otomatik sayaç okuma sistemi, Vakfıkebir elektrik saati okuma, Vakfıkebir elektronik sayaç okuma, Vakfıkebir otomatik sayaç okuma, Vakfıkebir uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Vakfıkebir Sayaç Okuma

 • Vakfıkebir Sayaç Okuma.
 • Vakfıkebir Mbus Konvertör.
 • Vakfıkebir Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Vakfıkebir Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Vakfıkebir Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Vakfıkebir Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Vakfıkebir Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Vakfıkebir Danışmanlık.
 • Vakfıkebir Gider Paylaşımı.
 • Vakfıkebir Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Vakfıkebir Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Vakfıkebir sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.