Trabzon Ortahisar sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Trabzon ili Ortahisar ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Ortahisar sayaç okuma şirketleri, Ortahisar akıllı sayaç okuma, Ortahisar su sayacı okuma, Ortahisar sayaç okuma sistemleri, Ortahisar elektrik sayacı okuma, Ortahisar sayaç okuma firmaları, Ortahisar sayaç okuma şirketi, Ortahisar sayaç okuma, Ortahisar su saati okuma, Ortahisar elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Ortahisar otomatik sayaç okuma sistemi, Ortahisar elektrik saati okuma, Ortahisar elektronik sayaç okuma, Ortahisar otomatik sayaç okuma, Ortahisar uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ortahisar Sayaç Okuma

 • Ortahisar Sayaç Okuma.
 • Ortahisar Mbus Konvertör.
 • Ortahisar Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Ortahisar Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Ortahisar Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortahisar Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortahisar Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortahisar Danışmanlık.
 • Ortahisar Gider Paylaşımı.
 • Ortahisar Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Ortahisar Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Ortahisar sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.