Tekirdağ Kapaklı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Tekirdağ ili Kapaklı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Kapaklı sayaç okuma şirketleri, Kapaklı akıllı sayaç okuma, Kapaklı su sayacı okuma, Kapaklı sayaç okuma sistemleri, Kapaklı elektrik sayacı okuma, Kapaklı sayaç okuma firmaları, Kapaklı sayaç okuma şirketi, Kapaklı sayaç okuma, Kapaklı su saati okuma, Kapaklı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Kapaklı otomatik sayaç okuma sistemi, Kapaklı elektrik saati okuma, Kapaklı elektronik sayaç okuma, Kapaklı otomatik sayaç okuma, Kapaklı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Kapaklı Sayaç Okuma

 • Kapaklı Sayaç Okuma.
 • Kapaklı Mbus Konvertör.
 • Kapaklı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Kapaklı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Kapaklı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kapaklı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kapaklı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kapaklı Danışmanlık.
 • Kapaklı Gider Paylaşımı.
 • Kapaklı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Kapaklı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Kapaklı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.