Sinop Türkeli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Sinop ili Türkeli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Türkeli sayaç okuma şirketleri, Türkeli akıllı sayaç okuma, Türkeli su sayacı okuma, Türkeli sayaç okuma sistemleri, Türkeli elektrik sayacı okuma, Türkeli sayaç okuma firmaları, Türkeli sayaç okuma şirketi, Türkeli sayaç okuma, Türkeli su saati okuma, Türkeli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Türkeli otomatik sayaç okuma sistemi, Türkeli elektrik saati okuma, Türkeli elektronik sayaç okuma, Türkeli otomatik sayaç okuma, Türkeli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Türkeli Sayaç Okuma

 • Türkeli Sayaç Okuma.
 • Türkeli Mbus Konvertör.
 • Türkeli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Türkeli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Türkeli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Türkeli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Türkeli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Türkeli Danışmanlık.
 • Türkeli Gider Paylaşımı.
 • Türkeli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Türkeli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Türkeli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.