Samsun Yakakent sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Samsun ili Yakakent ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Yakakent sayaç okuma şirketleri, Yakakent akıllı sayaç okuma, Yakakent su sayacı okuma, Yakakent sayaç okuma sistemleri, Yakakent elektrik sayacı okuma, Yakakent sayaç okuma firmaları, Yakakent sayaç okuma şirketi, Yakakent sayaç okuma, Yakakent su saati okuma, Yakakent elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Yakakent otomatik sayaç okuma sistemi, Yakakent elektrik saati okuma, Yakakent elektronik sayaç okuma, Yakakent otomatik sayaç okuma, Yakakent uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Yakakent Sayaç Okuma

 • Yakakent Sayaç Okuma.
 • Yakakent Mbus Konvertör.
 • Yakakent Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Yakakent Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Yakakent Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yakakent Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yakakent Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yakakent Danışmanlık.
 • Yakakent Gider Paylaşımı.
 • Yakakent Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Yakakent Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Yakakent sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.