Samsun Tekkeköy sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Samsun ili Tekkeköy ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Tekkeköy sayaç okuma şirketleri, Tekkeköy akıllı sayaç okuma, Tekkeköy su sayacı okuma, Tekkeköy sayaç okuma sistemleri, Tekkeköy elektrik sayacı okuma, Tekkeköy sayaç okuma firmaları, Tekkeköy sayaç okuma şirketi, Tekkeköy sayaç okuma, Tekkeköy su saati okuma, Tekkeköy elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Tekkeköy otomatik sayaç okuma sistemi, Tekkeköy elektrik saati okuma, Tekkeköy elektronik sayaç okuma, Tekkeköy otomatik sayaç okuma, Tekkeköy uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Tekkeköy Sayaç Okuma

 • Tekkeköy Sayaç Okuma.
 • Tekkeköy Mbus Konvertör.
 • Tekkeköy Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Tekkeköy Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Tekkeköy Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tekkeköy Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tekkeköy Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tekkeköy Danışmanlık.
 • Tekkeköy Gider Paylaşımı.
 • Tekkeköy Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Tekkeköy Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Tekkeköy sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.