Samsun İlkadım sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Samsun ili İlkadım ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

İlkadım sayaç okuma şirketleri, İlkadım akıllı sayaç okuma, İlkadım su sayacı okuma, İlkadım sayaç okuma sistemleri, İlkadım elektrik sayacı okuma, İlkadım sayaç okuma firmaları, İlkadım sayaç okuma şirketi, İlkadım sayaç okuma, İlkadım su saati okuma, İlkadım elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, İlkadım otomatik sayaç okuma sistemi, İlkadım elektrik saati okuma, İlkadım elektronik sayaç okuma, İlkadım otomatik sayaç okuma, İlkadım uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

İlkadım Sayaç Okuma

 • İlkadım Sayaç Okuma.
 • İlkadım Mbus Konvertör.
 • İlkadım Uzaktan Sayaç Okuma.
 • İlkadım Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • İlkadım Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İlkadım Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İlkadım Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İlkadım Danışmanlık.
 • İlkadım Gider Paylaşımı.
 • İlkadım Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun İlkadım Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda İlkadım sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.