Samsun Canik sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Samsun ili Canik ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Canik sayaç okuma şirketleri, Canik akıllı sayaç okuma, Canik su sayacı okuma, Canik sayaç okuma sistemleri, Canik elektrik sayacı okuma, Canik sayaç okuma firmaları, Canik sayaç okuma şirketi, Canik sayaç okuma, Canik su saati okuma, Canik elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Canik otomatik sayaç okuma sistemi, Canik elektrik saati okuma, Canik elektronik sayaç okuma, Canik otomatik sayaç okuma, Canik uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Canik Sayaç Okuma

 • Canik Sayaç Okuma.
 • Canik Mbus Konvertör.
 • Canik Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Canik Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Canik Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Canik Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Canik Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Canik Danışmanlık.
 • Canik Gider Paylaşımı.
 • Canik Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Canik Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Canik sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.