Samsun Alaçam sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Samsun ili Alaçam ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Alaçam sayaç okuma şirketleri, Alaçam akıllı sayaç okuma, Alaçam su sayacı okuma, Alaçam sayaç okuma sistemleri, Alaçam elektrik sayacı okuma, Alaçam sayaç okuma firmaları, Alaçam sayaç okuma şirketi, Alaçam sayaç okuma, Alaçam su saati okuma, Alaçam elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Alaçam otomatik sayaç okuma sistemi, Alaçam elektrik saati okuma, Alaçam elektronik sayaç okuma, Alaçam otomatik sayaç okuma, Alaçam uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Alaçam Sayaç Okuma

 • Alaçam Sayaç Okuma.
 • Alaçam Mbus Konvertör.
 • Alaçam Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Alaçam Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Alaçam Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Alaçam Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Alaçam Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Alaçam Danışmanlık.
 • Alaçam Gider Paylaşımı.
 • Alaçam Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Alaçam Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Alaçam sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.