Samsun 19 Mayıs sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Samsun ili 19 Mayıs ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

19 Mayıs sayaç okuma şirketleri, 19 Mayıs akıllı sayaç okuma, 19 Mayıs su sayacı okuma, 19 Mayıs sayaç okuma sistemleri, 19 Mayıs elektrik sayacı okuma, 19 Mayıs sayaç okuma firmaları, 19 Mayıs sayaç okuma şirketi, 19 Mayıs sayaç okuma, 19 Mayıs su saati okuma, 19 Mayıs elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, 19 Mayıs otomatik sayaç okuma sistemi, 19 Mayıs elektrik saati okuma, 19 Mayıs elektronik sayaç okuma, 19 Mayıs otomatik sayaç okuma, 19 Mayıs uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

19 Mayıs Sayaç Okuma

 • 19 Mayıs Sayaç Okuma.
 • 19 Mayıs Mbus Konvertör.
 • 19 Mayıs Uzaktan Sayaç Okuma.
 • 19 Mayıs Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • 19 Mayıs Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • 19 Mayıs Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • 19 Mayıs Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • 19 Mayıs Danışmanlık.
 • 19 Mayıs Gider Paylaşımı.
 • 19 Mayıs Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun 19 Mayıs Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda 19 Mayıs sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.