Sakarya Taraklı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Sakarya ili Taraklı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Taraklı sayaç okuma şirketleri, Taraklı akıllı sayaç okuma, Taraklı su sayacı okuma, Taraklı sayaç okuma sistemleri, Taraklı elektrik sayacı okuma, Taraklı sayaç okuma firmaları, Taraklı sayaç okuma şirketi, Taraklı sayaç okuma, Taraklı su saati okuma, Taraklı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Taraklı otomatik sayaç okuma sistemi, Taraklı elektrik saati okuma, Taraklı elektronik sayaç okuma, Taraklı otomatik sayaç okuma, Taraklı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Taraklı Sayaç Okuma

 • Taraklı Sayaç Okuma.
 • Taraklı Mbus Konvertör.
 • Taraklı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Taraklı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Taraklı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Taraklı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Taraklı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Taraklı Danışmanlık.
 • Taraklı Gider Paylaşımı.
 • Taraklı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Taraklı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Taraklı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.