Sakarya Serdivan sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Sakarya ili Serdivan ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Serdivan sayaç okuma şirketleri, Serdivan akıllı sayaç okuma, Serdivan su sayacı okuma, Serdivan sayaç okuma sistemleri, Serdivan elektrik sayacı okuma, Serdivan sayaç okuma firmaları, Serdivan sayaç okuma şirketi, Serdivan sayaç okuma, Serdivan su saati okuma, Serdivan elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Serdivan otomatik sayaç okuma sistemi, Serdivan elektrik saati okuma, Serdivan elektronik sayaç okuma, Serdivan otomatik sayaç okuma, Serdivan uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Serdivan Sayaç Okuma

 • Serdivan Sayaç Okuma.
 • Serdivan Mbus Konvertör.
 • Serdivan Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Serdivan Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Serdivan Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Serdivan Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Serdivan Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Serdivan Danışmanlık.
 • Serdivan Gider Paylaşımı.
 • Serdivan Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Serdivan Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Serdivan sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.