Rize Pazar sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Rize ili Pazar ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Pazar sayaç okuma şirketleri, Pazar akıllı sayaç okuma, Pazar su sayacı okuma, Pazar sayaç okuma sistemleri, Pazar elektrik sayacı okuma, Pazar sayaç okuma firmaları, Pazar sayaç okuma şirketi, Pazar sayaç okuma, Pazar su saati okuma, Pazar elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Pazar otomatik sayaç okuma sistemi, Pazar elektrik saati okuma, Pazar elektronik sayaç okuma, Pazar otomatik sayaç okuma, Pazar uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Pazar Sayaç Okuma

 • Pazar Sayaç Okuma.
 • Pazar Mbus Konvertör.
 • Pazar Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Pazar Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Pazar Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pazar Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pazar Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Pazar Danışmanlık.
 • Pazar Gider Paylaşımı.
 • Pazar Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Pazar Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Pazar sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.