Rize Çayeli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Rize ili Çayeli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çayeli sayaç okuma şirketleri, Çayeli akıllı sayaç okuma, Çayeli su sayacı okuma, Çayeli sayaç okuma sistemleri, Çayeli elektrik sayacı okuma, Çayeli sayaç okuma firmaları, Çayeli sayaç okuma şirketi, Çayeli sayaç okuma, Çayeli su saati okuma, Çayeli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çayeli otomatik sayaç okuma sistemi, Çayeli elektrik saati okuma, Çayeli elektronik sayaç okuma, Çayeli otomatik sayaç okuma, Çayeli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çayeli Sayaç Okuma

 • Çayeli Sayaç Okuma.
 • Çayeli Mbus Konvertör.
 • Çayeli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çayeli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çayeli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çayeli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çayeli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çayeli Danışmanlık.
 • Çayeli Gider Paylaşımı.
 • Çayeli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çayeli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çayeli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.