Osmaniye Sumbas sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Osmaniye ili Sumbas ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Sumbas sayaç okuma şirketleri, Sumbas akıllı sayaç okuma, Sumbas su sayacı okuma, Sumbas sayaç okuma sistemleri, Sumbas elektrik sayacı okuma, Sumbas sayaç okuma firmaları, Sumbas sayaç okuma şirketi, Sumbas sayaç okuma, Sumbas su saati okuma, Sumbas elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Sumbas otomatik sayaç okuma sistemi, Sumbas elektrik saati okuma, Sumbas elektronik sayaç okuma, Sumbas otomatik sayaç okuma, Sumbas uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Sumbas Sayaç Okuma

 • Sumbas Sayaç Okuma.
 • Sumbas Mbus Konvertör.
 • Sumbas Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Sumbas Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Sumbas Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sumbas Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sumbas Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Sumbas Danışmanlık.
 • Sumbas Gider Paylaşımı.
 • Sumbas Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Sumbas Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Sumbas sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.