Ordu Ünye sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Ünye ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Ünye sayaç okuma şirketleri, Ünye akıllı sayaç okuma, Ünye su sayacı okuma, Ünye sayaç okuma sistemleri, Ünye elektrik sayacı okuma, Ünye sayaç okuma firmaları, Ünye sayaç okuma şirketi, Ünye sayaç okuma, Ünye su saati okuma, Ünye elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Ünye otomatik sayaç okuma sistemi, Ünye elektrik saati okuma, Ünye elektronik sayaç okuma, Ünye otomatik sayaç okuma, Ünye uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ünye Sayaç Okuma

 • Ünye Sayaç Okuma.
 • Ünye Mbus Konvertör.
 • Ünye Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Ünye Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Ünye Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ünye Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ünye Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ünye Danışmanlık.
 • Ünye Gider Paylaşımı.
 • Ünye Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Ünye Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Ünye sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.