Ordu Perşembe sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Perşembe ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Perşembe sayaç okuma şirketleri, Perşembe akıllı sayaç okuma, Perşembe su sayacı okuma, Perşembe sayaç okuma sistemleri, Perşembe elektrik sayacı okuma, Perşembe sayaç okuma firmaları, Perşembe sayaç okuma şirketi, Perşembe sayaç okuma, Perşembe su saati okuma, Perşembe elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Perşembe otomatik sayaç okuma sistemi, Perşembe elektrik saati okuma, Perşembe elektronik sayaç okuma, Perşembe otomatik sayaç okuma, Perşembe uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Perşembe Sayaç Okuma

 • Perşembe Sayaç Okuma.
 • Perşembe Mbus Konvertör.
 • Perşembe Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Perşembe Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Perşembe Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Perşembe Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Perşembe Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Perşembe Danışmanlık.
 • Perşembe Gider Paylaşımı.
 • Perşembe Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Perşembe Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Perşembe sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.