Ordu Mesudiye sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Mesudiye ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Mesudiye sayaç okuma şirketleri, Mesudiye akıllı sayaç okuma, Mesudiye su sayacı okuma, Mesudiye sayaç okuma sistemleri, Mesudiye elektrik sayacı okuma, Mesudiye sayaç okuma firmaları, Mesudiye sayaç okuma şirketi, Mesudiye sayaç okuma, Mesudiye su saati okuma, Mesudiye elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Mesudiye otomatik sayaç okuma sistemi, Mesudiye elektrik saati okuma, Mesudiye elektronik sayaç okuma, Mesudiye otomatik sayaç okuma, Mesudiye uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Mesudiye Sayaç Okuma

 • Mesudiye Sayaç Okuma.
 • Mesudiye Mbus Konvertör.
 • Mesudiye Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Mesudiye Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Mesudiye Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mesudiye Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mesudiye Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mesudiye Danışmanlık.
 • Mesudiye Gider Paylaşımı.
 • Mesudiye Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Mesudiye Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Mesudiye sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.