Ordu Kabataş sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Kabataş ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Kabataş sayaç okuma şirketleri, Kabataş akıllı sayaç okuma, Kabataş su sayacı okuma, Kabataş sayaç okuma sistemleri, Kabataş elektrik sayacı okuma, Kabataş sayaç okuma firmaları, Kabataş sayaç okuma şirketi, Kabataş sayaç okuma, Kabataş su saati okuma, Kabataş elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Kabataş otomatik sayaç okuma sistemi, Kabataş elektrik saati okuma, Kabataş elektronik sayaç okuma, Kabataş otomatik sayaç okuma, Kabataş uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Kabataş Sayaç Okuma

 • Kabataş Sayaç Okuma.
 • Kabataş Mbus Konvertör.
 • Kabataş Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Kabataş Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Kabataş Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kabataş Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kabataş Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Kabataş Danışmanlık.
 • Kabataş Gider Paylaşımı.
 • Kabataş Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Kabataş Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Kabataş sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.