Ordu İkizce sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili İkizce ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

İkizce sayaç okuma şirketleri, İkizce akıllı sayaç okuma, İkizce su sayacı okuma, İkizce sayaç okuma sistemleri, İkizce elektrik sayacı okuma, İkizce sayaç okuma firmaları, İkizce sayaç okuma şirketi, İkizce sayaç okuma, İkizce su saati okuma, İkizce elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, İkizce otomatik sayaç okuma sistemi, İkizce elektrik saati okuma, İkizce elektronik sayaç okuma, İkizce otomatik sayaç okuma, İkizce uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

İkizce Sayaç Okuma

 • İkizce Sayaç Okuma.
 • İkizce Mbus Konvertör.
 • İkizce Uzaktan Sayaç Okuma.
 • İkizce Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • İkizce Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İkizce Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İkizce Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İkizce Danışmanlık.
 • İkizce Gider Paylaşımı.
 • İkizce Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun İkizce Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda İkizce sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.