Ordu Gürgentepe sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Gürgentepe ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Gürgentepe sayaç okuma şirketleri, Gürgentepe akıllı sayaç okuma, Gürgentepe su sayacı okuma, Gürgentepe sayaç okuma sistemleri, Gürgentepe elektrik sayacı okuma, Gürgentepe sayaç okuma firmaları, Gürgentepe sayaç okuma şirketi, Gürgentepe sayaç okuma, Gürgentepe su saati okuma, Gürgentepe elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Gürgentepe otomatik sayaç okuma sistemi, Gürgentepe elektrik saati okuma, Gürgentepe elektronik sayaç okuma, Gürgentepe otomatik sayaç okuma, Gürgentepe uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Gürgentepe Sayaç Okuma

 • Gürgentepe Sayaç Okuma.
 • Gürgentepe Mbus Konvertör.
 • Gürgentepe Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Gürgentepe Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Gürgentepe Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gürgentepe Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gürgentepe Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gürgentepe Danışmanlık.
 • Gürgentepe Gider Paylaşımı.
 • Gürgentepe Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Gürgentepe Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Gürgentepe sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.