Ordu Gülyalı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Gülyalı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Gülyalı sayaç okuma şirketleri, Gülyalı akıllı sayaç okuma, Gülyalı su sayacı okuma, Gülyalı sayaç okuma sistemleri, Gülyalı elektrik sayacı okuma, Gülyalı sayaç okuma firmaları, Gülyalı sayaç okuma şirketi, Gülyalı sayaç okuma, Gülyalı su saati okuma, Gülyalı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Gülyalı otomatik sayaç okuma sistemi, Gülyalı elektrik saati okuma, Gülyalı elektronik sayaç okuma, Gülyalı otomatik sayaç okuma, Gülyalı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Gülyalı Sayaç Okuma

 • Gülyalı Sayaç Okuma.
 • Gülyalı Mbus Konvertör.
 • Gülyalı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Gülyalı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Gülyalı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gülyalı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gülyalı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gülyalı Danışmanlık.
 • Gülyalı Gider Paylaşımı.
 • Gülyalı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Gülyalı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Gülyalı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.