Ordu Fatsa sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Fatsa ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Fatsa sayaç okuma şirketleri, Fatsa akıllı sayaç okuma, Fatsa su sayacı okuma, Fatsa sayaç okuma sistemleri, Fatsa elektrik sayacı okuma, Fatsa sayaç okuma firmaları, Fatsa sayaç okuma şirketi, Fatsa sayaç okuma, Fatsa su saati okuma, Fatsa elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Fatsa otomatik sayaç okuma sistemi, Fatsa elektrik saati okuma, Fatsa elektronik sayaç okuma, Fatsa otomatik sayaç okuma, Fatsa uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Fatsa Sayaç Okuma

 • Fatsa Sayaç Okuma.
 • Fatsa Mbus Konvertör.
 • Fatsa Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Fatsa Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Fatsa Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Fatsa Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Fatsa Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Fatsa Danışmanlık.
 • Fatsa Gider Paylaşımı.
 • Fatsa Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Fatsa Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Fatsa sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.