Ordu Aybastı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Aybastı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Aybastı sayaç okuma şirketleri, Aybastı akıllı sayaç okuma, Aybastı su sayacı okuma, Aybastı sayaç okuma sistemleri, Aybastı elektrik sayacı okuma, Aybastı sayaç okuma firmaları, Aybastı sayaç okuma şirketi, Aybastı sayaç okuma, Aybastı su saati okuma, Aybastı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Aybastı otomatik sayaç okuma sistemi, Aybastı elektrik saati okuma, Aybastı elektronik sayaç okuma, Aybastı otomatik sayaç okuma, Aybastı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Aybastı Sayaç Okuma

 • Aybastı Sayaç Okuma.
 • Aybastı Mbus Konvertör.
 • Aybastı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Aybastı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Aybastı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Aybastı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Aybastı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Aybastı Danışmanlık.
 • Aybastı Gider Paylaşımı.
 • Aybastı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Aybastı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Aybastı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.