Ordu Altınordu sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Altınordu ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Altınordu sayaç okuma şirketleri, Altınordu akıllı sayaç okuma, Altınordu su sayacı okuma, Altınordu sayaç okuma sistemleri, Altınordu elektrik sayacı okuma, Altınordu sayaç okuma firmaları, Altınordu sayaç okuma şirketi, Altınordu sayaç okuma, Altınordu su saati okuma, Altınordu elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Altınordu otomatik sayaç okuma sistemi, Altınordu elektrik saati okuma, Altınordu elektronik sayaç okuma, Altınordu otomatik sayaç okuma, Altınordu uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Altınordu Sayaç Okuma

 • Altınordu Sayaç Okuma.
 • Altınordu Mbus Konvertör.
 • Altınordu Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Altınordu Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Altınordu Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Altınordu Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Altınordu Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Altınordu Danışmanlık.
 • Altınordu Gider Paylaşımı.
 • Altınordu Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Altınordu Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Altınordu sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.