Ordu Akkuş sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ordu ili Akkuş ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Akkuş sayaç okuma şirketleri, Akkuş akıllı sayaç okuma, Akkuş su sayacı okuma, Akkuş sayaç okuma sistemleri, Akkuş elektrik sayacı okuma, Akkuş sayaç okuma firmaları, Akkuş sayaç okuma şirketi, Akkuş sayaç okuma, Akkuş su saati okuma, Akkuş elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Akkuş otomatik sayaç okuma sistemi, Akkuş elektrik saati okuma, Akkuş elektronik sayaç okuma, Akkuş otomatik sayaç okuma, Akkuş uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Akkuş Sayaç Okuma

 • Akkuş Sayaç Okuma.
 • Akkuş Mbus Konvertör.
 • Akkuş Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Akkuş Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Akkuş Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Akkuş Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Akkuş Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Akkuş Danışmanlık.
 • Akkuş Gider Paylaşımı.
 • Akkuş Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Akkuş Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Akkuş sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.