Niğde Çiftlik sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Niğde ili Çiftlik ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çiftlik sayaç okuma şirketleri, Çiftlik akıllı sayaç okuma, Çiftlik su sayacı okuma, Çiftlik sayaç okuma sistemleri, Çiftlik elektrik sayacı okuma, Çiftlik sayaç okuma firmaları, Çiftlik sayaç okuma şirketi, Çiftlik sayaç okuma, Çiftlik su saati okuma, Çiftlik elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çiftlik otomatik sayaç okuma sistemi, Çiftlik elektrik saati okuma, Çiftlik elektronik sayaç okuma, Çiftlik otomatik sayaç okuma, Çiftlik uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çiftlik Sayaç Okuma

 • Çiftlik Sayaç Okuma.
 • Çiftlik Mbus Konvertör.
 • Çiftlik Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çiftlik Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çiftlik Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çiftlik Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çiftlik Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çiftlik Danışmanlık.
 • Çiftlik Gider Paylaşımı.
 • Çiftlik Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çiftlik Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çiftlik sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.