Niğde Bor sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Niğde ili Bor ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Bor sayaç okuma şirketleri, Bor akıllı sayaç okuma, Bor su sayacı okuma, Bor sayaç okuma sistemleri, Bor elektrik sayacı okuma, Bor sayaç okuma firmaları, Bor sayaç okuma şirketi, Bor sayaç okuma, Bor su saati okuma, Bor elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Bor otomatik sayaç okuma sistemi, Bor elektrik saati okuma, Bor elektronik sayaç okuma, Bor otomatik sayaç okuma, Bor uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Bor Sayaç Okuma

 • Bor Sayaç Okuma.
 • Bor Mbus Konvertör.
 • Bor Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Bor Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Bor Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bor Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bor Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Bor Danışmanlık.
 • Bor Gider Paylaşımı.
 • Bor Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Bor Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Bor sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.