Muğla Ortaca sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Muğla ili Ortaca ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Ortaca sayaç okuma şirketleri, Ortaca akıllı sayaç okuma, Ortaca su sayacı okuma, Ortaca sayaç okuma sistemleri, Ortaca elektrik sayacı okuma, Ortaca sayaç okuma firmaları, Ortaca sayaç okuma şirketi, Ortaca sayaç okuma, Ortaca su saati okuma, Ortaca elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Ortaca otomatik sayaç okuma sistemi, Ortaca elektrik saati okuma, Ortaca elektronik sayaç okuma, Ortaca otomatik sayaç okuma, Ortaca uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ortaca Sayaç Okuma

 • Ortaca Sayaç Okuma.
 • Ortaca Mbus Konvertör.
 • Ortaca Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Ortaca Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Ortaca Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortaca Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortaca Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortaca Danışmanlık.
 • Ortaca Gider Paylaşımı.
 • Ortaca Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Ortaca Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Ortaca sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.