Mersin Tarsus sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mersin ili Tarsus ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Tarsus sayaç okuma şirketleri, Tarsus akıllı sayaç okuma, Tarsus su sayacı okuma, Tarsus sayaç okuma sistemleri, Tarsus elektrik sayacı okuma, Tarsus sayaç okuma firmaları, Tarsus sayaç okuma şirketi, Tarsus sayaç okuma, Tarsus su saati okuma, Tarsus elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Tarsus otomatik sayaç okuma sistemi, Tarsus elektrik saati okuma, Tarsus elektronik sayaç okuma, Tarsus otomatik sayaç okuma, Tarsus uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Tarsus Sayaç Okuma

 • Tarsus Sayaç Okuma.
 • Tarsus Mbus Konvertör.
 • Tarsus Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Tarsus Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Tarsus Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tarsus Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tarsus Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tarsus Danışmanlık.
 • Tarsus Gider Paylaşımı.
 • Tarsus Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Tarsus Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Tarsus sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.