Mersin Mezitli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mersin ili Mezitli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Mezitli sayaç okuma şirketleri, Mezitli akıllı sayaç okuma, Mezitli su sayacı okuma, Mezitli sayaç okuma sistemleri, Mezitli elektrik sayacı okuma, Mezitli sayaç okuma firmaları, Mezitli sayaç okuma şirketi, Mezitli sayaç okuma, Mezitli su saati okuma, Mezitli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Mezitli otomatik sayaç okuma sistemi, Mezitli elektrik saati okuma, Mezitli elektronik sayaç okuma, Mezitli otomatik sayaç okuma, Mezitli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Mezitli Sayaç Okuma

 • Mezitli Sayaç Okuma.
 • Mezitli Mbus Konvertör.
 • Mezitli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Mezitli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Mezitli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mezitli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mezitli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mezitli Danışmanlık.
 • Mezitli Gider Paylaşımı.
 • Mezitli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Mezitli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Mezitli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.