Mersin Gülnar sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mersin ili Gülnar ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Gülnar sayaç okuma şirketleri, Gülnar akıllı sayaç okuma, Gülnar su sayacı okuma, Gülnar sayaç okuma sistemleri, Gülnar elektrik sayacı okuma, Gülnar sayaç okuma firmaları, Gülnar sayaç okuma şirketi, Gülnar sayaç okuma, Gülnar su saati okuma, Gülnar elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Gülnar otomatik sayaç okuma sistemi, Gülnar elektrik saati okuma, Gülnar elektronik sayaç okuma, Gülnar otomatik sayaç okuma, Gülnar uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Gülnar Sayaç Okuma

 • Gülnar Sayaç Okuma.
 • Gülnar Mbus Konvertör.
 • Gülnar Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Gülnar Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Gülnar Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gülnar Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gülnar Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gülnar Danışmanlık.
 • Gülnar Gider Paylaşımı.
 • Gülnar Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Gülnar Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Gülnar sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.