Mersin Erdemli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mersin ili Erdemli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Erdemli sayaç okuma şirketleri, Erdemli akıllı sayaç okuma, Erdemli su sayacı okuma, Erdemli sayaç okuma sistemleri, Erdemli elektrik sayacı okuma, Erdemli sayaç okuma firmaları, Erdemli sayaç okuma şirketi, Erdemli sayaç okuma, Erdemli su saati okuma, Erdemli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Erdemli otomatik sayaç okuma sistemi, Erdemli elektrik saati okuma, Erdemli elektronik sayaç okuma, Erdemli otomatik sayaç okuma, Erdemli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Erdemli Sayaç Okuma

 • Erdemli Sayaç Okuma.
 • Erdemli Mbus Konvertör.
 • Erdemli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Erdemli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Erdemli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Erdemli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Erdemli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Erdemli Danışmanlık.
 • Erdemli Gider Paylaşımı.
 • Erdemli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Erdemli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Erdemli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.