Mersin Akdeniz sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mersin ili Akdeniz ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Akdeniz sayaç okuma şirketleri, Akdeniz akıllı sayaç okuma, Akdeniz su sayacı okuma, Akdeniz sayaç okuma sistemleri, Akdeniz elektrik sayacı okuma, Akdeniz sayaç okuma firmaları, Akdeniz sayaç okuma şirketi, Akdeniz sayaç okuma, Akdeniz su saati okuma, Akdeniz elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Akdeniz otomatik sayaç okuma sistemi, Akdeniz elektrik saati okuma, Akdeniz elektronik sayaç okuma, Akdeniz otomatik sayaç okuma, Akdeniz uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Akdeniz Sayaç Okuma

 • Akdeniz Sayaç Okuma.
 • Akdeniz Mbus Konvertör.
 • Akdeniz Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Akdeniz Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Akdeniz Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Akdeniz Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Akdeniz Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Akdeniz Danışmanlık.
 • Akdeniz Gider Paylaşımı.
 • Akdeniz Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Akdeniz Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Akdeniz sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.