Mardin Yeşilli sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Mardin ili Yeşilli ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Yeşilli sayaç okuma şirketleri, Yeşilli akıllı sayaç okuma, Yeşilli su sayacı okuma, Yeşilli sayaç okuma sistemleri, Yeşilli elektrik sayacı okuma, Yeşilli sayaç okuma firmaları, Yeşilli sayaç okuma şirketi, Yeşilli sayaç okuma, Yeşilli su saati okuma, Yeşilli elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Yeşilli otomatik sayaç okuma sistemi, Yeşilli elektrik saati okuma, Yeşilli elektronik sayaç okuma, Yeşilli otomatik sayaç okuma, Yeşilli uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Yeşilli Sayaç Okuma

 • Yeşilli Sayaç Okuma.
 • Yeşilli Mbus Konvertör.
 • Yeşilli Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Yeşilli Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Yeşilli Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yeşilli Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yeşilli Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yeşilli Danışmanlık.
 • Yeşilli Gider Paylaşımı.
 • Yeşilli Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Yeşilli Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Yeşilli sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.